Emekçilerin 
Kurtuluşu
Kendi
Eserleri
Olacaktır.

                 
K. MARKS

 


BUSH TERÖRÜ DERHAL SONA ERSİN !

BAK

27 Mayıs’ta sekiz TRT çalışanı güvenlik soruşturması için göz altına alındı. Yıllardır en stratejik yerlerde görev yapan TRT çalışanları, birdenbire potansiyel terörist olarak görülmeye başlandılar.

TRT Genel Müdürlüğü, Harbiye Orduevi`nde bazı kurum çalışanlarının gözaltına alındığı haberlerini "İsim benzerliği ve askerlik görevi tecili gibi bir-iki münferit olayın, akreditasyonla ilgili çalışamalar sırasında ve böylesi yoğun bir güvenlik ortamında ortaya çıkmış olması ise tesadüfidir" açıklamasıyla geçiştirmeye çalışıyor.

Göz altıların nedeni apaçık ortada. Bush’un Türkiye’ye gelmesinden ve NATO zirvesinden önce, savaş karşıtlarını, barış yanlılarını, Bush’un Türkiye’ye gelmesini istemeyenleri yıldırmak istiyorlar!

Ellerinden gelse, güneşin doğmasını engelleyecekler. Nedir bu Bush severlik?

Bush bir işkenceci değil midir?

Bush bir yalancı değil midir?

Afganistan’da, Irak’ta ve Filistin’de binlerce sivilin öldürülmesinin siyasi sorumlularının en başında Bush gelmemekte midir?

Kitle imha silahlarının temizleyip Irak’a özgürlük getireceğiz yalanını söyleyerek Irak’ta ayyuka çıkan katliam ve işkenceleri başlatan bu adama hayır demek, “Bush gelme, is-te-mi-yo-ruz!” demek, bugün insan olmanın gereğidir.

TRT çalışanları hakkındaki soruşturma derhal sona ermelidir!

NATO zirvesi öncesi yaratılmaya çalışılan terör ortamı sona ermelidir!

Emekçiler değil, Bush göz altına alınmalıdır!

Bush savaş suçlusudur, işkencecidir!

Bush’u ve NATO zirvesini protesto etme hakkımızı gasp edemeyeceksiniz!

   

sayfa başına dön