.

.

Ana Sayfa

Arşiv Katkıda Bulunanlar Yararlı Linkler ..
. GERÇEKLERİ BİZDEN SAKLAMAYIN!... 
MARS'TA HAYAT BULDUNUZ DEĞİL Mİ?
 

Halil NEBİLER


Doğruları konuşun ey ABD, ey Japonya, ey Almanya, ey G8'ler. Biz kül yutmayız. Gizlemeyin artık. Her şeyi açık açık konuşalım. Bize yutturamazsınız. Siz bu dünyanın içine bile bile ediyorsunuz, değil mi? 

Şu olan bitene bir bakın: 

 İspanya'nın Melilla bölgesinde hava sıcaklığı, birkaç dakika içinde tam 17 derece yükseldi. Olay, bir süre sonra tekrarlandı. 
· Suudi Arabistan'ın kavurucu sıcağından kaçmak için dağlık Asur bölgesinde piknik yapan 75 kişi, çıkan kar fırtınasında yaralandı. 
 Pakistan'da şiddetli yağışlar nedeniyle meydana gelen selde ölü sayısı 200'e yaklaştı.  Chicago'da aşırı nem ve sıcaktan dokuz kişi hayatını kaybetti.  Amerika kıtasının güney yarısındaki Arjantin'de ise, sıcaklık eksi 25 dereceye kadar düştü ve 19 kişinin ölümüne yol açtı." 

İnsan olan insane, yaşadığı dünyayı bu hale getirir mi? Küresel ısınmayı, çevre felaketlerini azdırarak yaşam olanaklarını ortadan kaldırıp kıyameti yavaş yavaş kopartır mı? 

Yok efendim, yok. Biz kül yutmayız. Siz nasılsa Mars'ta hayat buldunuz, dünya batsa ne olacak diye bunları yapıyorsunuz, değil mi? İtiraf edin artık. Değil mi? 
O zaman salaklığınızı itiraf edin.
.